Dresy piłkarskie

Dresy piłkarskie


BLUZA ADIDAS CONDIVO 18 PES

#

BLUZA adidas CONDIVO 18 PES  Męska bluza treningowa adidas Condivo 18. Doskonała na chłodne dni. Nie ogranicza swobody ruchu. Mankiety i dół ze ściągaczami. Dwie boczne kieszenie zapinane są na zamek. Połyskujący materiał. Materiał: 100% poliester..

BLUZA ADIDAS CORE 18 PES

#

BLUZA adidas CORE 18 PES  Męska bluza sportowa od firmy adidas. Sprawdzi się do użytku codziennego. Bluza wykonana z wysokiej jakości poliestru. Po całej długości zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dwie kieszenie boczne na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Materiał: 100%..

BLUZA ADIDAS CORE 18 PES JUNIOR
Nowość

BLUZA ADIDAS CORE 18 PES JUNIOR

#

BLUZA adidas CORE 18 PES JR  Juniorska bluza sportowa od firmy adidas. Sprawdzi się do użytku codziennego. Bluza wykonana z wysokiej jakości poliestru. Po całej długości zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dwie kieszenie boczne na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Materiał:&nb..

BLUZA ADIDAS REGISTA 18 PES

#

BLUZA adidas REGISTA 18 PES  Męska bluza treningowa Regista 18 firmy adidas. Model uszyty z pochłaniającej wilgoć tkaniny climalite®. Zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dwie boczne kieszenie zapinane na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Na prawej piersi wyszywane logo. Materi..

BLUZA ADIDAS REGISTA 18 PES JUNIOR

#

BLUZA adidas REGISTA 18 PES JR czarna   Juniorskie bluza treningowa Regista 18 firmy adidas. Model uszyty z pochłaniającej wilgoć tkaniny climalite®. Zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dwie boczne kieszenie zapinane na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Na prawej piersi wyszyw..

BLUZA TRENINGOWA ADIDAS REGISTA 18 TRAINING

#

BLUZA adidas REGISTA 18 TRAINING  Męska bluza treningowa Regista 18 firmy adidas. Model uszyty z pochłaniającej wilgoć tkaniny climalite®. Wkładana przez głowę, z zamkiem o długości 1/4. Posiada dwie boczne kieszenie zapinane na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Na prawej piersi wyszyw..

BLUZA TRENINGOWA ADIDAS REGISTA 18 TRAINING JUNIOR

#

BLUZA adidas REGISTA 18 TRAINING JR  Juniorskie bluza treningowa Regista 18 firmy adidas. Model uszyty z pochłaniającej wilgoć tkaniny climalite®. Wkładana przez głowę, z zamkiem o długości 1/4. Posiada dwie boczne kieszenie zapinane na zamek. Rękawy zakończone ściągaczami. Na prawej piers..

SPODNIE ADIDAS CONDIVO 18 TRAINING
Nowość

SPODNIE ADIDAS CONDIVO 18 TRAINING

#

SPODNIE adidas CONDIVO 18 TRAINING  Spodnie sportowe adidas ze zwężonymi nogawkami. Wykonane zostały z materiału poliester podwójnym splocie. U dołu nogawek wszyte suwaki. Zapinane suwakami kieszenie pozwalają na bezpieczne przechowanie drobiazgów. Wyposażone w system CLIMACOOL...

SPODNIE ADIDAS CORE 18 SWEAT
Nowość

SPODNIE ADIDAS CORE 18 SWEAT

#

SPODNIE adidas CORE 18 SWEAT Męskie spodnie dresowe adidas Cora 18. Model przeznaczony jest do użytku w chłodne dni. Materiał z dużą zawartością bawełny. Zwężane nogawki ze ściągaczowymi nie krępują pracy nóg. Standardowy krój. Sznurek do ściągania w talii. Spodnie posiadają dwie kieszenie bocz..

SPODNIE ADIDAS CORE 18 TRAINING
Nowość

SPODNIE ADIDAS CORE 18 TRAINING

#

SPODNIE adidas CORE 18 TRAINING  Męskie spodnie piłkarskie Cora 18 od firmy adidas. Sprawdzą się do użytku codziennego. Model wykonany został z wysokiej jakości poliestru w technologi Climalite. Spodnie posiadają sznurek do ściągania w talii, zamki przy zakończeniu nogawek oraz dwie kiesze..

SPODNIE ADIDAS REGISTA 18 PES
Nowość

SPODNIE ADIDAS REGISTA 18 PES

#

SPODNIE adidas REGISTA 18 PES  Męskie spodnie piłkarskie Regista 18 od firmy adidas. Model przeznaczony jest do użytku codziennego. Wykonane zostały z wysokiej jakości poliestru. Sznurek do ściągania w talii. Spodnie posiadają dwie kieszenie boczne. Materiał: 100% poliester..

SPODNIE ADIDAS REGISTA 18 PES JUNIOR
Nowość

SPODNIE ADIDAS REGISTA 18 PES JUNIOR

#

SPODNIE adidas REGISTA 18 PES  Juniorskie spodnie piłkarskie Regista 18 od firmy adidas. Model przeznaczony jest do użytku codziennego. Wykonane zostały z wysokiej jakości poliestru. Sznurek do ściągania w talii. Spodnie posiadają dwie kieszenie boczne. Materiał: 100% poliester..

Wyświetlono: 1 do 12 z 14 (2 stron)