Dresy piłkarskie

Dresy piłkarskie


BLUZA JUNIORSKA ADIDAS TIRO 19 TRAINING JACKET
Nowość

BLUZA JUNIORSKA ADIDAS TIRO 19 TRAINING JACKET

#

Bluza adidas Tiro 19 Polyester JKT czarna DT5785 Dziecięce bluza sportowa adidas sprawdzi się podczas codziennego użytku, jak i treningu. Zamek błyskawiczny na całej długości. Kiszenie na suwak. Logo adidas. Materiał: 100% poliester..

BLUZA MĘSKA ADIDAS TIRO 19 TRAINING JACKET
Nowość

BLUZA MĘSKA ADIDAS TIRO 19 TRAINING JACKET

#

Bluza męska adidas Tiro 19 Training Jacket czarna DJ2594 Bluza sportowa adidas sprawdzi się podczas codziennego użytku, jak i treningu. Funkcja Climalite odprowadzi pot na zewnątrz materiału. Zamek błyskawiczny na całej długości. Kiszenie na suwak. Elastyczne panele w łokciach i na bokach. Logo..

SPODNIE JUNIORSKIE ADIDAS TIRO 19 TRAINING PANT

#

Spodnie juniorskie adidas Tiro 19 Training Pant czarne  Juniorskie spodnie sportowe adidas Tiro19 Training. Technologa climacool® oraz siateczkowe wstawki wentylacyjne zapewniają oddychalność. Model posiada w zamki w dolnej części nogawek, boczne kieszenie na zamek oraz wiązanie w tal..

SPODNIE MĘSKIE ADIDAS TIRO 19 POLYESTER PANT
Nowość

SPODNIE MĘSKIE ADIDAS TIRO 19 POLYESTER PANT

#

Spodnie męskie adidas Tiro 19 Polyester Pant czarne D95924 Męskie spodnie sportowe adidas Tiro19. Technologa climacool® oraz siateczkowe wstawki wentylacyjne zapewniają oddychalność. Model posiada w zamki w dolnej części nogawek, boczne kieszenie na zamek oraz wiązanie w talii do regulacji. Dop..

SPODNIE MĘSKIE ADIDAS TIRO 19 POLYESTER PANT JUNIOR
Nowość

SPODNIE MĘSKIE ADIDAS TIRO 19 POLYESTER PANT JUNIOR

#

Spodnie juniorskie adidas Tiro 19 Polyester Pant czarne D95924 Juniorskie spodnie sportowe adidas Tiro19. Technologa climacool® oraz siateczkowe wstawki wentylacyjne zapewniają oddychalność. Model posiada w zamki w dolnej części nogawek, boczne kieszenie na zamek oraz wiązanie w talii do regula..

SPODNIE MĘSKIE ADIDAS TIRO 19 TRAINING PANT

#

Spodnie męskie adidas Tiro 19 Training Pant czarne D95958 Męskie spodnie sportowe adidas Tiro19 Training. Technologa climacool® oraz siateczkowe wstawki wentylacyjne zapewniają oddychalność. Model posiada w zamki w dolnej części nogawek, boczne kieszenie na zamek oraz wiązanie w talii do r..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)