AKCESORIA TRENINGOWE

AKCESORIA TRENINGOWE


BERET STABILIZACYJNY

#

Beret stabilizacyjny DYSK POMPOWANY Z MASAŻEM 33cm Dysk pompowany  pobudza naturalną energię poszczególnych części ciała poprzez akupresurę (nacisk) na receptory w nich się znajdujące. SPECYFIKACJA:- powierzchnia pokryta masującymi wypustkami- średnica 33cm- maksymalna waga użytkownik..

BOSU BALL TRAINER

#

BOSU Ball Trainer to zestaw przygotowany do użytku profesjonalnego. BOSU to symulator ruchów charakterystycznych dla różnych dyscyplin sportu. Nazwa Bosu pochodzi od angielskiego akronimu „both sides up” czyli dwoma stronami do góry. BOSU jest faktycznie dwustronnym przyrządem stanowiącym unika..

BRAMKI PRZENOŚNE POP-UP + OBCIĄŻNIKI

#

Bramki pop up przenośne składane 2 szt. + torba Yakima + 4 obciążnikiW zestawie:• Dwie bramki składane• Praktyczna torba do przenoszenia dwóch bramek• 4 obciążniki o wadze do 3kgWymiary bramekSzerokość- 1,2mWysokość- 0,8m..

CHORĄGIEWKA UCHYLNA NO10 4 SZT

#

Komplet chorągiewek uchylnych w poręcznym pokrowcu z szelką do przenoszenia.Słupek plastikowy osadzony w metalowej kotwie ze sprężyną. Wysokośc chorągiewek - 150cm..

CIŚNIENIOMIERZ MANOMETR DO PIŁEK

#

Ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia powietrza w piłkach nożnych i ręcznych. Z odpowietrznikiem. W komplecie igła i regulator ciśnienia...

DRABINKA KOORDYNACYJNA 3D 6M POTRÓJNA YAKIMASPORT

#

Drabinka koordynacyjna trójwymiarowa - 6mDrabinka o długości 6m. W zestawie torba do przenoszenia i magazynowiania drabinki...

DRABINKA KOORDYNACYJNA 4M

#

DRABINKA DO TRENINGU SMJ AGL-FF04 4m Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków,..

DRABINKA KOORDYNACYJNA 6M

#

Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków, a dodatkowo regularnie zwiększać ich szyb..

DRABINKA KOORDYNACYJNA 9M

#

DRABINKA DO TRENINGU SMJ AGL-F09M 9m Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków,..

Drabinka koordynacyjna podwyższana 10 stopni
Nowość

Drabinka koordynacyjna podwyższana 10 stopni

#

Drabinka podwyższana- Składana drabinka z możliwością podwyższenia szczebli, dzięki czemu może być wykorzystana jako drabinka lub płotki.- W zestawie z poręczną torbą, ułatwiającą przenoszenie i magazynowanie.- Wyko..

GUMA DO TRENINGU BRAMKARZY

#

Guma do treningu bramkarzyGuma do treningu bramkarzy. Solidne klamry łączymy do obu słupków bramki.Optymalizuje trening bramkarski..

GUMA DO TRENINGU LATERAL RESISTOR

#

Gumy do Treningu to nowoczesny sprzęt do treningu mięśni przywodzicieli. Pomaga w pracy nad szybkim pierwszym krokiem i startem. Idealnie nadają się do różnych dyscyplin, jak piła nożna, bieganie czy skok w dal. Poprzez dołączenie drugiego zapięcia do ogrodzenia lub bramki można zwiększyć ilość zast..

Wyświetlono: 1 do 12 z 70 (6 stron)