Pachołki

Pachołki


PACHOŁEK NIEBIESKI 30 CM

#

Pachołek wykonany z PVC o dużej giętkości. Szczególnie odporny na uderzenia oraz zgniecenia. Przeznaczony do zastosowań rekreacyjnych oraz w trakcie zajęć sportowych i szkolnych. Parametry:- wysokość: 30 ccm- materiał: tworzywo sztuczne- szerokość podstawy: 18,5 cm..

PACHOŁEK POMARAŃCZOWY 23 CM

#

Pachołek wykonany z PVC o dużej giętkości. Szczególnie odporny na uderzenia oraz zgniecenia. Na szczycie pachołka znajduje się dodatkowe wycięcie do mocowania poprzeczek. Przeznaczony do zastosowań rekreacyjnych oraz w trakcie zajęć sportowych i szkolnych, do stosowania w halach oraz na boiskac..

PACHOŁEK Z OTWORAMI NIEBIESKI 40 CM

#

Pachołek wykonany z PVC o dużej giętkości. Odporny na uderzenia oraz zgniecenia. Na szczycie pachołka znajdują się dodatkowe wycięcia, przez które można przeprowadzić np.: taśmę. Posiada dziury do mocowania poprzeczek. Przeznaczony do zastosowań rekreacyjnych oraz w trakcie zajęć sportowych i szkoln..

PACHOŁKI 40 SZT

#

Talerze treningowe wykonane z tworzywa sztucznego, o solidnej podstawie przeznaczone do różnego rodzaju treningów, ćwiczeń, gier i zabaw. ZESTAW:40 sztuk pachołków DANE TECHNICZNE:Materiał: tworzywo sztuczneWysokość: 4,5 cmŚrednica podstawy: 19 cmŚrednica otworu: 5 cm..

Znacznik pola gry płaski 24 szt. zestaw
Nowość

Znacznik pola gry płaski 24 szt. zestaw

#

Znacznik pola gry płaski 24 szt. zestaw - Praktyczne, zapewniające dobre oparcie stopy. - Do użytku na halach lub boiskach naturalnych. - Po ustawieniu nie ślizgają się na parkiecie. - Wykonane z odpornej gumy. - W skład zestawu wchodzi 24 sztuk - po 12 sztuk w dwóch kolorach oraz sto..

Znaczniki pola płaskie narożniki zestaw 4 szt.
Nowość

Znaczniki pola płaskie narożniki zestaw 4 szt.

#

Znaczniki pola płaskie narożniki zestaw 4 szt. - Praktyczne, zapewniające dobre oparcie stopy. - Do użytku na halach lub boiskach naturalnych. Po ustawieniu nie ślizgają się na parkiecie. - Doskonałe do wyznaczania mniejszego pola gry. Nie przesuwają się po kontakcie z piłką. - Wykonane z o..

Znaczniki pola płaskie pasy
Nowość

Znaczniki pola płaskie pasy

#

Znaczniki pola płaskie, maty znakujące pasy - Praktyczne, zapewniające dobre oparcie stopy. - Do użytku na halach lub boiskach naturalnych. Po ustawieniu nie ślizgają się na parkiecie. - Doskonałe do wyznaczania mniejszego pola gry. Nie przesuwają się po kontakcie z piłką. - Wykonane z..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)