SPRZĘT PIŁKARSKI NIKE

SPRZĘT PIŁKARSKI NIKE


DRES PIŁKARSKI NIKE ACADEMY 16 TRACKSUIT 2

#

Materiał: 100% poliesterDres piłkarski firmy NIKE. Idealnie nadaje się na trening na świeżym powietrzu,jak i w pomieszczeniach. Dopasowany krój, niekrępujący ruchów, zapewni swobodę i wygodę.Materiał Dri-FIT odprowadza wilgoć, co zapewni nam komfort i higienę, a siateczka w dresieodpowiada za wentyl..

DRES PIŁKARSKI NIKE ACADEMY 16 TRACKSUIT 2 JUNIOR

#

Materiał: 100% poliesterJuniorski dres piłkarski firmy NIKE. Idealnie nadaje się na trening na świeżym powietrzu,jak i w pomieszczeniach. Dopasowany krój, nie krępujący ruchów, zapewni swobodę i wygodę.Materiał Dri-FIT odprowadza wilgoć, co zapewni nam komfort i higienę, a siateczka w dresieodpowiad..

GETRY PIŁKARSKIE NIKE PARK IV

#

- tkanina Dri Fit- specjalny materiał Spandex na kostce- dodatkowa wyściółka z tyłu kostki- anatomicznie ukształtowane stopy- wzmocniona pięta i palce- jednolity wzór- różne kolory i rozmiaryCzas dostawy ok. 10 dni..

KOSZULKA NIKE PARK VI JSY JUNIOR

#

Materiał: 100% poliesterKolejna odsłona popularnej juniorskiej koszulki NIKE PARK. Lekka, wygodna oraz nie krępująca ruchów koszulkaidealnie sprawdzi się na lekcjach wuefu, podczas biegania lub innego treningu. Wykonana z wykorzystaniemtechnologii Dri-FIT dzięki czemu bardzo dobrze odprowadza pot or..

SPODENKI NIKE PARK II KNIT SHORT NB

#

Druga odsłona słynnych spodenek NIKE PARK. Lekkie i przewiewne spodenki, nie krępują ruchówdzięki czemu idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju treningu. Spodenki nie posiadają wewnątrzsiatki (tzw. majtek). Elastyczny ściągacz w pasie pozwoli na idealne dopasowanie obwodu, a zastosowanaw spodenkac..

SPODENKI NIKE PARK II KNIT SHORT NB JUNIOR

#

Druga odsłona słynnych spodenek NIKE PARK. Lekkie i przewiewne juniorskie spodenki, nie krępują ruchów dzięki czemu idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju treningu. Spodenki nie posiadają wewnątrz siatki (tzw.majtek). Elastyczny ściągacz w pasie pozwoli na idealne dopasowanie obwodu, a zastosowan..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)