Drabinki koordynacyjne

Drabinki koordynacyjne


DRABINKA KOORDYNACYJNA 3D 6M POTRÓJNA YAKIMASPORT

#

Drabinka koordynacyjna trójwymiarowa - 6mDrabinka o długości 6m. W zestawie torba do przenoszenia i magazynowiania drabinki...

DRABINKA KOORDYNACYJNA 4M

#

DRABINKA DO TRENINGU SMJ AGL-FF04 4m Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków,..

DRABINKA KOORDYNACYJNA 6M

#

Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków, a dodatkowo regularnie zwiększać ich szyb..

DRABINKA KOORDYNACYJNA 9M

#

DRABINKA DO TRENINGU SMJ AGL-F09M 9m Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, prosta i wygodna w użyciu poprawia kondycję i zwinność, wpływa na wzmożenie koncentracji w trakcie wykonywania zadań oraz koordynację Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz ćwiczyć precyzję kroków,..

Drabinka koordynacyjna podwyższana 10 stopni
Nowość

Drabinka koordynacyjna podwyższana 10 stopni

#

Drabinka podwyższana- Składana drabinka z możliwością podwyższenia szczebli, dzięki czemu może być wykorzystana jako drabinka lub płotki.- W zestawie z poręczną torbą, ułatwiającą przenoszenie i magazynowanie.- Wyko..

KOŁA KOORDYNACYJNE. ZESTAW 12 SZT + TORBA

#

Koła koordynacyjne 50cm -zestaw z torbąKoordynacyjne koła to nieoceniona pomoc w codziennych treningach. Jeżeli dbasz o swoją ogólną kondycję i chętnie wykonujesz ćwiczenia poprawiające szybkość i precyzję, to na pewno szukasz też możliwości urozmaicenia swojego planu treningowego. Koła koordynacyjn..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)