Pozostałe

Pozostałe


BRAMKI PRZENOŚNE POP-UP + OBCIĄŻNIKI

#

Bramki pop up przenośne składane 2 szt. + torba Yakima + 4 obciążnikiW zestawie:• Dwie bramki składane• Praktyczna torba do przenoszenia dwóch bramek• 4 obciążniki o wadze do 3kgWymiary bramekSzerokość- 1,2mWysokość- 0,8m..

CHORĄGIEWKA UCHYLNA NO10 4 SZT

#

Komplet chorągiewek uchylnych w poręcznym pokrowcu z szelką do przenoszenia.Słupek plastikowy osadzony w metalowej kotwie ze sprężyną. Wysokośc chorągiewek - 150cm..

CIŚNIENIOMIERZ MANOMETR DO PIŁEK

#

Ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia powietrza w piłkach nożnych i ręcznych. Z odpowietrznikiem. W komplecie igła i regulator ciśnienia...

KOŃCÓWKA DO LASKI ZE SPRĘŻYNĄ

#

Końcówka do laski ze sprężyną.Umożliwia wbicie laski 1m lub 1,6m w podłożu.Długość całkowita: 27,5cmDługość szpikulca: 10,5cm..

LASKA GIMNASTYCZNA 100 CM

#

Laska gimnastyczna wykonana jest z włókna sztucznego.Poprzeczka przeznaczona na zawody lekkoatletyczne...

LASKA GIMNASTYCZNA 120 CM

#

Laska gimnastyczna wykonana jest z włókna sztucznego.Poprzeczka przeznaczona na zawody lekkoatletyczne...

LASKA GIMNASTYCZNA 160 CM

#

Laska gimnastyczna wykonana jest z włókna sztucznego.Poprzeczka przeznaczona na zawody lekkoatletyczne...

PASY T-PRO DO ĆWICZENIA USTAWIENIA FORMACJI

#

Pasy T-PROPasy T-PRO dla zawodników w linii. Ewolucyjne pasy utrzymują formację w poprawnym ustawieniu. Jeśli tylko zawodnik się źle przesunie to od razu odczuje pociągnięcie pasa. Pasy pomagajątworzyć innowacyjny trening praktyczny na boisku dla całej 4-osobowej formacji...

PODSTAWKA POD LASKI GIMNASTYCZNE

#

Podstawka pod laski treningowe.Podstawka wykonana z bardzo dobrej jakości gumy. Jest wytrzymała i posiada odpowiednią wagę, aby laski nie przewracały się na wietrze.Idealna do zastosowania na Orlikch lub halach sportowych..

PODSTAWKA WIELOFUNKCYJNA

#

Podstawka pod koło, laskęStabilna podstawa pod pod koła koordynacyjne oraz laski treningowe dostępne na naszej stronie o długości 1m lub 1,6m.Idealna na murawę sztuczną oraz halę.Laski oraz koła koordynacyjne pasujące do podstawek są dostępne w naszym sklepie...

TABLICA TAKTYCZNA 30X45 Z MAGNESAMI

#

Tablica taktyczna do piłki nożnej 30 x 45 z magnesamiSłuży do planowania strategii. Niezbędna dla każdego trenera, który chce jasno przedstawić założenia taktyczne oraz rozrysować formację zespołu przed meczem.Łatwa w przenoszeniu i magazynowaniuW zestawie marker, komplet magnesów w dwóch kolor..

TABLICA TAKTYCZNA 60X45 Z MAGNESAMI

#

Tablica taktyczna do piłki nożnej 60 x 45 z magnesami-Służy do planowania strategii. -Niezbędna dla każdego trenera, który chce jasno przedstawić założenia taktyczne oraz rozrysować formację zespołu przed meczem.-Łatwa w przenoszeniu i magazynowaniu-W zestawie marker, komplet magnesów w dwóch k..

Wyświetlono: 1 do 12 z 19 (2 stron)