Reboundery

Reboundery


REBOUNDER - RAMA Z SIATKĄ

#

RebounderRebounder jest przyrządem do treningu bramkarzy i zawodników z pola. Doskonały do treningu technicznego zawodnika.Pozwala w krótkim czasie udoskonalić przyjęcie piłki oraz poprawne ułożenie stopy podczas podania i strzału.Pozytywnie wpływa na koordynację i ustawianie się zawodnika w momenci..

REBOUNDER DUŻY

#

Rebounder duży• Rebounder duży jest przyrządem do treningu dzieci i młodzieży.• Doskonały przy nauce strzału, podania i przyjęcia piłki. • Umożliwia oddanie dużej ilości strzałów lub podań w krótkim czasie co powoduje szybsze podnoszenie umiejętności u młodych zawodników.• Rozmiar : 3,65 m x 1,..

REBOUNDER MINI DLA TRENERA BRAMKARZY

#

Rebounder dla trenera bramkarzyPoręczna ściana do odbijania piłek z 2 uchwytami do trzymania w dłoniach, idealny do szkolenia bramkarzy.- Poprzez trzymanie Reboundera w rękach trener łatwo i szybko może zmieniać kąt odbicia piłki.- Rebounder można szybko i łatwo transportować.- Otrzym..

REBOUNDER PODWÓJNY

#

Rebounder podwójnyRebounder jest przyrządem do treningu bramkarzy i zawodników z pola. Podwójny rebounder powoduje, że mogą na nim ćwiczyć 2 osoby jednocześnie. Doskonały do treningu technicznego zawodnika. Pozwala w krótkim czasie udoskonalić przyjęcie piłki oraz poprawne ułożenie stopy p..

REBOUNDER POTRÓJNY

#

Rebounder potrójnyRebounder jest przyrządem do treningu bramkarzy i zawodników z pola. Trzy ściany do odbijania piłek, które mogą być wykorzystane jednocześnie dają trenerowi znacznie więcej możliwości do przeprowadzenia treningu, który ma wyćwiczyć oraz ulepszyć oczekiwane zachowanie od zawodnika. ..

ŚCIANA DO ODBIJANIA PIŁEK

#

Ściana do odbijania piłek.Doskonała do treningu techniki. Zawiera płaską część, która może być nachylona pod różnymi kontami oraz zdejmowaną część wypukłą która losowo zmienia kąt odbicia piłki.Pozwala na odbicie piłki do zawodnika ćwiczącego podanie wewnętrznym podbiciem.Ścianę można używać na..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)