Sztuczne mury

Sztuczne mury


MUR DMUCHANY SAMOWSTAJĄCY

#

Chcąc udoskonalić celność przyłożenia oraz technikę, powinniśmy skorzystać z profesjonalnego muru piłkarskiego. Jest to trójwymiarowa figura, która imituje sylwetkę piłkarzy. Dzięki czemu stanowi symulację prawdziwej sytuacji na meczu. Mur piłkarski odpowiada przeciętnej wysokości człowieka, podczas..

MUR DMUCHANY SAMOWSTAJĄCY JUNIOR 175 CM

#

Mur dmuchany samochstający JUNIORChcąc udoskonalić celność przyłożenia oraz technikę, powinniśmy skorzystać z profesjonalnego muru piłkarskiego. Jest to trójwymiarowa figura, która imituje sylwetkę piłkarzy. Dzięki czemu stanowi symulację prawdziwej sytuacji na meczu. Można go używać na boiskach tra..

MUR NA SPRĘŻYNIE REGULOWANY

#

Mur na sprężynie regulowany.Mur na sprężynie w podstawie uchyla się przy uderzeniu piłki a następnie wraca na swoją pozycję. Figura posiada regulację wysokości Senior / Junior 180cm or 165cm .Mur wykonany z plastiku.Cena za 1 postać..

MUR PIŁKARSKI ELITE 180 CM

#

Najwyższej jakości mur piłkarski Yakimasport ELITE 180cm.Wykonany z wytrzymałego wysokiej jakosci tworzywa gumowo-plastilkowego.Odporny na uszkodzenia. Przy trafieniu piłką mur wygina się amortyzując uderzenie i powraca do poprzedniej pozycji.Cena dotyczy jednej postaci.Możliwość dokupienia wózka, k..

PODSTAWKA POD MURY ELITE

#

Podstawka gumowa pod mury ELITEPodstawka pozwala na ustawienie muru ELITE na nawierzchniach twardych typu Orlik lub hala...

WÓZEK NA MURY PIŁKARSKIE

#

Wózek na mury piłkarskiePrzygotowany do 5 postaci muru piłkarskiego Yakimasport ELITE 180cmZaopatrzony w kółka umożliwiające stosowanie murów na nawierzchni typu Orlik..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)