Trening motoryczny

Trening motoryczny


BERET STABILIZACYJNY

#

Beret stabilizacyjny DYSK POMPOWANY Z MASAŻEM 33cm Dysk pompowany  pobudza naturalną energię poszczególnych części ciała poprzez akupresurę (nacisk) na receptory w nich się znajdujące. SPECYFIKACJA:- powierzchnia pokryta masującymi wypustkami- średnica 33cm- maksymalna waga użytkownik..

BOSU BALL TRAINER

#

BOSU Ball Trainer to zestaw przygotowany do użytku profesjonalnego. BOSU to symulator ruchów charakterystycznych dla różnych dyscyplin sportu. Nazwa Bosu pochodzi od angielskiego akronimu „both sides up” czyli dwoma stronami do góry. BOSU jest faktycznie dwustronnym przyrządem stanowiącym unika..

GUMA DO TRENINGU BRAMKARZY

#

Guma do treningu bramkarzyGuma do treningu bramkarzy. Solidne klamry łączymy do obu słupków bramki.Optymalizuje trening bramkarski..

GUMA DO TRENINGU LATERAL RESISTOR

#

Gumy do Treningu to nowoczesny sprzęt do treningu mięśni przywodzicieli. Pomaga w pracy nad szybkim pierwszym krokiem i startem. Idealnie nadają się do różnych dyscyplin, jak piła nożna, bieganie czy skok w dal. Poprzez dołączenie drugiego zapięcia do ogrodzenia lub bramki można zwiększyć ilość zast..

GUMA DO TRENINGU SIŁOWEGO TYPU PAJĄK

#

Guma do treningu siłowego typu PająkZwiększa siłę i przyspieszenie poprzez opór zawodnika na ręce i nogi jednocześnie. 4 częściowa guma zaprojektowana w sposób, który dostarcza stałe obciążenie przez cały, pełny ruch zawodnika.Każdy zestaw składa się z 4 regulowanych pasów na ręce i nogi. Umożliwia ..

GUMA DO TRENINGU SZYBKOŚCIOWEGO

#

Guma do treningu szybkościowegoGuma zapewnia doskonały trening szybkości i siły zawodnika. Wykonana jest z trwałego materiału i posiada dodatkowe zabezpieczenie gumy kaftanem, który zabezpiecza pred ewentualną kontuzją.Guma jest długości 3m. Guma z pojedynczą rączką...

PASY DO TRENINGU 1 NA 1

#

Pasy do treningu piłkarskiego 1 na 1 Wspaniałe narzędzie treningowe do doskonalenia krycia i trzymania odpowiedniego dystansu między zawodnikami.Dwa pasy połączone rzepami o długości 1,5m. Podczas oddalenia zawodników pasy rozczepiają się przez co  zmuszają zawodników do jeszcze mocniejsze..

PLATFORMA BALANSOWA

#

PLATFORMA BALANSOWAPlatforma balansowa. Prosty, ale niezwykle skuteczny sprzęt rehabilitacyjny. Do rehabilitacji po kontuzjach oraz poprawy balansu i wzmocnienia mięśni.Kliknij w link aby zapoznać się jak wykorzystać platformę balansową:http://trening-pilkarski.pl/5-cwiczen-rownowaznych-propriocepcj..

SKAKANKA

#

Skakanka sportowaSkoki na skakance mogą być cennym elementem każdego treningu. Dodają energii, oczyszczają umysł, rozgrzewają ciało, spalają mnóstwo kalorii i przygotowują do innego rodzaju ćwiczeń lub zadań, jakie stawia przed tobą nie tyle sala treningowa, co samo życie. Wielu zawodowych spor..

SPADOCHRON DO TRENINGU SZYBKOŚCIOWEGO

#

Spadochron  to przyrząd do treningu szybkościowego przy wykorzystaniu oporu powietrza . Mocujemy na tułowiu zawodnika pas na którego końcu zamontowany jest spadochron.W czasie biegu spadochron otwierając  się stawia opór powietrza który zmusza osobę trenującą  do większego wysiłk..

TAŚMA DO TRENINGU SZYBKOŚCIOWEGO

#

Taśma do treningu szybkościowego.Taśma zapewnia doskonały trening szybkości i siły zawodnika. Wykonana jest z trwałego materiału i posiada dodatkowe wzmocnienia na szwach dzięki czemu może być używana przez bardzo silnych zawodników. Jest mocowana na plecach zawodnika ćwiczącego, co nie po..

Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)